Spotkanie z rodzicami uczniów

7 lutego 2017

Śródroczna wywiadówka to w naszej szkole już tradycja! Takimi słowami w dniu 5 lutego 2017 roku Pani Dyrektor Iwona Matysiak przywitała przybyłych na spotkanie z dyrekcją i nauczycielami rodziców uczniów naszej szkoły. Spotkania podsumowujące semestralne wyniki uczniów to dla całej społeczności szkolnej wielkie wydarzenie, mimo że ma miejsce w niedzielny poranek to wszyscy zainteresowani chętnie w nim uczestniczą.

Jak zawsze, oprócz oficjalnej części spotkania z dyrekcją i wychowawcami, podczas której rodzice uczniów wyróżniających się otrzymują listy gratulacyjne oraz poznają oceny śródroczne swoich dzieci na obecnych czekało mnóstwo atrakcji.

Nasi uczniowie chętnie zaprezentowali się przed swoimi rodzicami w części artystycznej tego spotkania. Scenki pokazujące z nieco innej perspektywy relacje między uczniami, rodzicami i nauczycielami wprawiły uczestników w doskonały nastrój, a tym samym rodzice ze spokojem przyjęli wiadomości o słabszych, w niektórych przypadkach wynikach w nauce.

W czasie oczekiwania na spotkania z nauczycielami rodzice mogli skosztować wyśmienitych, zdrowych wypieków przygotowanych przez uczniów i nauczycieli klas gastronomicznych, aby przy kawie i herbacie przyjemnie spędzić czas. Mamy nadzieję, że szkoła tworzona przez uczniów, rodziców i nauczycieli to doskonała podstawa do dobrego wychowania przyszłego pokolenia obywateli.