Konkurs Wiedzy o Internecie

W dniu 8 lutego 2017r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Internecie zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu. Jak co roku, konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem, uczestnicy walczyli o tytuł Mistrza Internetu w dwóch salach komputerowych. W konkursie wzięło udział  49 uczniów z klasy II, III i IV technikum.

Mieli oni za zadanie odpowiedzieć na 30 pytań dotyczących m.in. historii Internetu, komunikacji, aplikacji i usług internetowych, architektury sieci Internet, witryn i aplikacji internetowych, protokołów sieciowych, bezpieczeństwa i cyberprzemocy.

Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:

I miejsce: Denis Kiljański – kl. IV TI oraz ex aequo Karol Kacprzak – kl. IV TI

II miejsce: Mateusz Wójcik – kl. III TEI oraz ex aequo Radosław Maj – kl. II TEI

III miejsce: Paweł Bąk – kl. IV TI

Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy do konkursu za rok!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony