Czas na podróż

10 kwietnia 2017

Tegoroczny finał międzyszkolnego konkursu „Podróż po krajach niemieckojęzycznych” odbył się 5 kwietnia 2017r. w naszej szkole. Gościliśmy uczniów i nauczycieli z L.O. im. Armii Krajowej w Białobrzegach oraz ZSP im. W. Witosa w Jasieńcu.

Uczestnicy  konkursu zmagali się z tekstem w języku niemieckim oraz  musieli wykazać się znajomością mapy i wiedzą geograficzną. Każdy z uczestników wykonał prezentację multimedialną dotyczącą atrakcyjnego turystycznie regionu w krajach DACHL. Wszyscy uczestnicy konkursu zasługują na wyrazy uznania i gratulacje.

Zwycięzcy II edycji konkursu są już gotowi w podróż, gdyż nagrodą główną były walizki podróżne.

1 miejsce – Ernest Matyjas, uczeń L.O. im. Armii Krajowej w Białobrzegach

2 miejsce – Bartłomiej Kołdra, uczeń ZSP im. W. Witosa w Jasieńcu

3 miejsce – Sylwia Plesiewicz, uczennica klasy 3TEI naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej edycji konkursu już za rok.