Konkurs w dziedzinie fotografii

9 marca 2014

„Kim będę w przyszłości” – to tytuł IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Fotopołowy, którego organizatorem był Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach. Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych amatorsko zajmujących się fotografią. Wzięły w nim udział nasze uczennice rozwijające umiejętności fotograficzne pod okiem Magdaleny Marchewki – opiekunki Szkolnego Koła Fotograficznego Pixel. Wśród wyróżnionych prac  znalazła się fotografia wykonana przez uczennicę – Klaudię Kaczmarczyk z kl. IV THA.

Prace konkursowe można oglądać od 13 marca 2014r. w Galerii Fotografii Budynku Wydziału Humanistycznego  UHP w Siedlcach oraz na stronie internetowej www.konkurs.uph.edu.pl

Gratulujemy!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian

Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
error: Content is protected !!