ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Wakacyjne praktyki zawodowe

7 września 2017

Wakacje to nie tylko czas odpoczynku dla uczniów naszej szkoły, ale także okres doskonalenia umiejętności w zawodzie Technik żywienia i usług gastronomicznych i Technik hotelarstwa. Uczniowie klas drugich i trzecich odbywali miesięczną praktykę zawodową w czterogwiazdkowym hotelu Anders w Starych Jabłonkach. Usprawniali swoje umiejętności na odpowiednich stanowiskach pracy i wykonywali zadania wynikające z programu praktyk.


Nasi uczniowie dostrzegli możliwości zastosowania swojej wiedzy i umiejętności w praktyce. Z zaangażowaniem wypełniali zalecane zadania. Praktyki zawodowe  to również czas integracji, nowych doświadczeń, a także umiejętność pracy w zespole, która była mocną stroną całej grupy. W czasie wolnym od zajęć młodzież  wypoczywała,  uprawiała sport oraz zwiedzała piękne okolice pod czujnym okiem opiekunów- nauczycieli naszej szkoły.

 Był to wspaniały czas, bogaty w niezapomniane doświadczenia, a nasi uczniowie po raz kolejny pokazali, że są gotowi na podejmowanie nowych wyzwań i robią to z ogromnym poświęceniem i zaangażowaniem.


 

 

 

 

 

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Statystyka odwiedzin
698560
Wizyty dziś: 186
Wizyty wczoraj: 368
Wizyty w tym miesiącu: 3416
Wizyty w tym roku: 70523
Wszystkie wizyty: 698560
Odsłony dziś: 980
Wszystkie odsłony: 3920397
Użytkownicy on-line: 4

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content