Zajęcia strzeleckie na strzelnicy w Warce

W dniu 26.09.2017r. klasy logistyczne II TLp oraz III TLw miały możliwość przeprowadzenia zajęć praktycznych na strzelnicy miejskiej w Warce. Przed rozpoczęciem strzelania został przeprowadzony instruktaż dotyczący zasad zachowania się na strzelnicy, obchodzenia się z bronią oraz warunków strzelania. Kierownictwo strzelnicy umożliwiło naszym uczniom strzelanie z kbks-u oraz zmodernizowanej wersji karabinka AK.

Ta ostatnia broń zrobiła duże wrażenie na uczniach, którzy strzelali z niej po raz pierwszy. Uzyskane wyniki wykazały, że do prawidłowego strzelania konieczne jest nie tylko celne oko ale i opanowanie oraz spokój. Na zakończenie zajęć, opiekunowie klas p. Adam Ocieczek i p. Leszek Stępień, również mogli wykazać się zdolnościami strzeleckimi. Uczynili to z bardzo dobrym rezultatem.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony