Konkurs Mikołajkowy

Tradycyjnie, jak co roku w naszej szkole, 6 grudnia odbył się konkurs mikołajkowy. Uczestniczący w konkursie uczniowie mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania związane z tradycją mikołajek w Polsce i na świecie oraz z wolontariatem. W konkursie udział wzięli uczniowie – przedstawiciele siedemnastu klas naszej szkoły. W miłej atmosferze odpowiadali na pytania dotyczące przede wszystkim wolontariatu oraz legend związanych z postacią św. Mikołaja.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani nagrodami w postaci słodyczy, które ufundowała Rada Rodziców.

Troje uczniów wykazało się szczególną wiedzą w tym zakresie:

I miejsce – Adrian Świniarski z klasy IV TŻH

II miejsce  –  Marcin Śniegowski z klasy III TEI

III miejsce – Marcin Maj z klasy IV TŻI

Zwycięzcom gratulujemy.

                                                               Szkolne koło PCK

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony