YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115527
Wszystkie wizyty: 437651
Odsłon dzisiaj: 914
Liczba odsłon: 2206299

Targi Pracy i Edukacji

W dniu 12.12.2017 r. uczniowie klas IV Technikum oraz III ZSZ uczestniczyli w Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez  Młodzieżowe Centrum Kariery w Białobrzegach. Młodzież zapoznała się z lokalnymi ofertami pracy, szkoleń zawodowych, kształcenia i kierunków szkół wyższych. 

Odwiedzający targi zwiedzali stoiska przygotowane przez lokalnych pracodawców i instytucje: m. in. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Młodzieżowe Centrum Kariery w Białobrzegach, Avon, firmy Alnor – systemy wentylacji, agencje pracy: Leasing Team, Randstad.

Młodzież szczególną uwagę zwróciła na propozycje kursów i szkoleń. Dużym powodzeniem cieszyły się konsultacje z doradcą zawodowym.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony