Ogólnopolski Konkurs „Liga Młodych Logistyków”

W dniu 12 grudnia 2017 r. odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu „Liga Młodych Logistyków” zorganizowany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, a w naszej szkole przeprowadzony przez p. Katarzynę Gołębiowską i p. Artura Ośkę. To kolejny rok, w którym uczniowie klas logistycznych rywalizują w tym konkursie. Po raz pierwszy jednak był to etap przeprowadzony w formie online. W eliminacjach szkolnych wziął udział  trzyosobowy zespół, w skład którego wchodzili: Dominik Nowicki, Sebastian Fołtyn i Karol Mościński z klasy IV TLw.

Etap szkolny konkursu polegał na zespołowym rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru oraz zadań obliczeniowych. Czas pracy wynosił jedynie 30 minut. Rozwiązania będące wynikiem intensywnej pracy grupowej zawodników zostały przesłane do organizatora. Z niecierpliwością oczekujemy na wyniki eliminacji. 
 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony