YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116333
Wszystkie wizyty: 438457
Odsłon dzisiaj: 3614
Liczba odsłon: 2211922

Czy znam swój region…

Dnia 13.12.2017r. w ZSP w Białobrzegach odbył się I Szkolny Konkurs Wiedzy o Regionie. Wzięło w nim udział 12 osób z różnych klas. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą na temat regionu białobrzeskiego oraz ciekawostek z nim związanych. Znacznym ułatwieniem w odpowiedzi na konkursowe pytania mogły być informacje pojawiające się na cyklicznie zmienianej gazetce tematycznej przy sali nr 27.

Oto wyniki konkursu:

1.   Paulina Sarniak – kl. IVTŻI

2.   Marta Adamczyk – kl. IVTŻI

3.   Mariusz Strzelczyk– kl. IVTŻI
      Tomasz Olszewski – kl. IVTŻI

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła p. Maria Głaczkowska-Siurnik. Pomagała uczennica kl. IITEI Karolina Wojciechowska.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony