ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
The replica rolex Day-Date watches would have provided Jaime with a lot of information in a compact package, which would have matched with the majority of his wardrobe, and would have been a keen indicator of the kind of king that he would have surely liked to have been had he not met his demise last episode.

Przedświąteczna działalność wolontariuszy

21 grudnia 2017

Magia nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wyzwala w ludziach ogromne pokłady ciepła i życzliwości. Szkolne koło wolontariatu „Iskierki” w tym przedświątecznym czasie podjęło szereg działań, by pomóc ludziom w potrzebie, a jednocześnie dać szansę tym, którzy chcą pomagać.

Nasi wolontariusze już na początku grudnia ogłosili zbiórkę żywności, artykułów chemicznych, słodyczy i innych potrzebnych produktów, które zbierane były dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu oraz najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. 

W grudniu włączyliśmy się także w akcję „Paczka dla Bohatera” – zbiórkę najpotrzebniejszych  artykułów dla weteranów wojennych. Zbiórki przeprowadzone zostały wśród społeczności naszej szkoły oraz uczniów klasy III Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach. Zebraliśmy dużą ilość artykułów, które podarowaliśmy w formie paczek  potrzebującym uczniom, natomiast paczki dla podopiecznych DPS w Niedabylu przekazaliśmy osobiście podczas wizyty w ośrodku.  Udało nam się również przygotować okazałą paczkę dla Bohaterów, którą przekazaliśmy organizatorom akcji „Paczka dla Bohatera”. 

Dziękujemy serdecznie Wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki – Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom i Rodzicom, a szczególne podziękowania kierujemy dla uczniów klasy III PG w Białobrzegach oraz ich wychowawczyni Pani Agnieszki Komisarczuk, która od wielu lat wraz z uczniami włącza się w przedświąteczne zbiórki organizowane przez Wolontariat „Iskierki”.

Nasi wolontariusze pomagają na wiele różnych  sposobów  i każdy rodzaj pomocy jest niezmiernie ważny.

6 grudnia w urodziny Mikołaja pełnili zaszczytne role Mikołajów w publicznych przedszkolach w Białobrzegach, dostarczając tym samym niesamowitych wrażeń przedszkolakom, gdyż byli bardzo autentyczni.

Ogromne podziękowania składamy naszym wolontariuszom, którzy są zawsze tam, gdzie ich bezinteresowna pomoc jest naprawdę potrzebna.

W ten przedświąteczny czas życzymy ludziom o wielkich i otwartych sercach wiele radości, spokoju i nieustannego przekonania, że Pomaganie ma sens!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseUkrainian
Archiwum -miesiące
Statystyka odwiedzin
867304
Wizyty dziś: 224
Wizyty wczoraj: 570
Wizyty w tym miesiącu: 5227
Wizyty w tym roku: 94729
Wszystkie wizyty: 867304
Odsłony dziś: 746
Wszystkie odsłony: 4930808
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

https://zspbialobrzegi.edu.pl
KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2021 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content https://zspbialobrzegi.edu.pl