ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach

Przedświąteczna działalność wolontariuszy

21 grudnia 2017

Magia nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wyzwala w ludziach ogromne pokłady ciepła i życzliwości. Szkolne koło wolontariatu „Iskierki” w tym przedświątecznym czasie podjęło szereg działań, by pomóc ludziom w potrzebie, a jednocześnie dać szansę tym, którzy chcą pomagać.

Nasi wolontariusze już na początku grudnia ogłosili zbiórkę żywności, artykułów chemicznych, słodyczy i innych potrzebnych produktów, które zbierane były dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Niedabylu oraz najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły. 

W grudniu włączyliśmy się także w akcję „Paczka dla Bohatera” – zbiórkę najpotrzebniejszych  artykułów dla weteranów wojennych. Zbiórki przeprowadzone zostały wśród społeczności naszej szkoły oraz uczniów klasy III Publicznego Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego w Białobrzegach. Zebraliśmy dużą ilość artykułów, które podarowaliśmy w formie paczek  potrzebującym uczniom, natomiast paczki dla podopiecznych DPS w Niedabylu przekazaliśmy osobiście podczas wizyty w ośrodku.  Udało nam się również przygotować okazałą paczkę dla Bohaterów, którą przekazaliśmy organizatorom akcji „Paczka dla Bohatera”. 

Dziękujemy serdecznie Wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki – Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom i Rodzicom, a szczególne podziękowania kierujemy dla uczniów klasy III PG w Białobrzegach oraz ich wychowawczyni Pani Agnieszki Komisarczuk, która od wielu lat wraz z uczniami włącza się w przedświąteczne zbiórki organizowane przez Wolontariat „Iskierki”.

Nasi wolontariusze pomagają na wiele różnych  sposobów  i każdy rodzaj pomocy jest niezmiernie ważny.

6 grudnia w urodziny Mikołaja pełnili zaszczytne role Mikołajów w publicznych przedszkolach w Białobrzegach, dostarczając tym samym niesamowitych wrażeń przedszkolakom, gdyż byli bardzo autentyczni.

Ogromne podziękowania składamy naszym wolontariuszom, którzy są zawsze tam, gdzie ich bezinteresowna pomoc jest naprawdę potrzebna.

W ten przedświąteczny czas życzymy ludziom o wielkich i otwartych sercach wiele radości, spokoju i nieustannego przekonania, że Pomaganie ma sens!

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian
Statystyka odwiedzin
598411
Wizyty dziś: 266
Wizyty wczoraj: 450
Wizyty w tym miesiącu: 7663
Wizyty w tym roku: 113539
Wszystkie wizyty: 598411
Odsłony dziś: 849
Wszystkie odsłony: 3102344
Użytkownicy on-line: 5

PARTNERZY SZKOŁY

KONTAKT
ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH
w Białobrzegach
ul. Żeromskiego 86
26-800 Białobrzegi
48 613 27 10
sekretariat@zspbialobrzegi.edu.pl
www.zspbialobrzegi.edu.pl
ZOBACZ
Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Skip to content