YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116316
Wszystkie wizyty: 438440
Odsłon dzisiaj: 3501
Liczba odsłon: 2211809

Konkurs Świątecznej Piosenki Angielskiej Christmas Hits

We wtorek 19.12.2017 odbył się w naszej szkole konkurs piosenki angielskiej Christmas Hits. Uczestnicy zmierzyli się z najbardziej znaną angielską piosenką świąteczną – utworem „All I want for Christmas is you” wykonywanym przez Mariah Carey. Zadaniem uczniów, biorących udział w konkursie było odgadniecie brakujących słów piosenki.

Z tym zadaniem najlepiej poradziła sobie Ewelina Totakowska i Konrad Kopeć z 4TŻI, drugie miejsce zajęły ex aeuqo Aleksandra Muskała i Karolina Pękacka z klasy 4TŻH oraz Izabella Osowska i Natalia Miodowska z klasy 1TŻH, a trzecie Michał Puchalski z klasy 1TI.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do zabawy za rok.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony