Wigilijny wieczór wspomnień

Magia Świąt Bożego Narodzenia udziela się wszystkim na kilka dni przed wieczorem wigilijnym. Zewsząd rozbrzmiewają świąteczne melodie, błyszczą świąteczne dekoracje, czuć zapach wigilijnych potraw, tylko śniegu brak! W tradycję naszej szkoły wspaniale wpisuje się wieczór wigilijny z udziałem zaproszonych gości, przyjaciół szkoły, pracowników i uczniów klas maturalnych oraz klas kończących zasadniczą szkołę zawodową.

Świadomi jednak tego, że tajemnica tych wspaniałych świąt tkwi w stajence betlejemskiej pamiętajmy, że Boże Narodzenie to drugi człowiek, często ten zupełnie blisko nas. Zapominając o szacunku do siebie nawzajem gubimy magię świąt! Niekiedy zadajemy słowem ból, którego nie da się ukoić cudownym prezentem pod pachnącą choinką.  Takie treści, jakże ważne dla każdego z nas, w inscenizacji spotkania wigilijnego starali się  przekazać uczniowie, którzy z udziałem i pod opieką nauczycieli przygotowali ten wspaniały wieczór wspomnień.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wzruszającego wieczoru. Artyści mieli okazję kolejny raz wystąpić w piątek 22 grudnia br. dla całej społeczności szkolnej, gdzie spotkali się z równie ciepłym przyjęciem przez koleżanki i kolegów. Życzymy Wszystkim, aby czas świąt obfitował  w dobro i wspaniałe chwile spędzone w gronie najbliższych osób, a powitanie Nowego 2018 Roku było przepełnione radością!

 

Jasełka 22 grudnia 2017r.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony