YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116313
Wszystkie wizyty: 438437
Odsłon dzisiaj: 3475
Liczba odsłon: 2211783

Otrzymaliśmy tytuł Mazowieckiej Szkoły Aktywnej Turystycznie!

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie turystycznym zorganizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckie Forum Oddziałów Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Za rozwijanie działalności turystycznej wśród młodzieży przyznano nam zaszczytny tytuł Brązowej Mazowieckiej Szkoły Aktywnej Turystycznie 2017. Koordynatorem konkursu była opiekunka Szkolnego Koła Turystycznego – Pani Wioletta Ziemnicka.

W ZSP od 1984r. działa Szkolne Koło Turystyczne, którego celem jest rozwijanie aktywnych form wypoczynku, odkrywanie ciekawych miejsc oraz poznawanie historii i zabytków Ziemi Białobrzeskiej. Koło organizuje  rajdy piesze, rajdy rowerowe, spływy kajakowe, wycieczki autokarowe, imprezy na orientację i spotkania towarzyskie przy ognisku.

Otrzymanie tytułu Mazowieckiej Szkoły Aktywnej Turystycznie jest dla nas wyróżnieniem motywującym do jeszcze aktywniejszej działalności! 

 

 

 

 

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony