YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115535
Wszystkie wizyty: 437659
Odsłon dzisiaj: 948
Liczba odsłon: 2206333

Zebranie z rodzicami uczniów

Spotkania informujące o osiągnięciach edukacyjnych uczniów wpisały się w tradycję szkoły, dlatego cieszymy się, że rodzice chętnie w nich uczestniczą. Na tegorocznym spotkaniu podsumowującym wyniki uczniów w I półroczu roku szkolnego 2017/2018 obecni byli rodzice, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne, pracownicy oraz prezentujących się uczniowie.
Szkoła jest żywym organizmem tworzonym przez system edukacji. Stanowią go uczniowie, nauczyciele i rodzice, którzy wpływają na siebie i istnieją w pewnej zależności. Wywiadówki szkolne są doskonałą okazją do tego, aby pokazać jak te relacje wyglądają.
Podczas spotkania 4 lutego br. rodzice uczniów zostali poinformowani przez dyrekcję i wychowawców o osiągnięciach i ewentualnych niepowodzeniach swoich dzieci. Wszyscy obecni mieli też okazję obejrzeć krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów pod opieką nauczycieli. W nieco żartobliwy sposób rodzice zobaczyli obraz szkolnego życia z perspektywy uczniów. Wyrażamy ogromną radość z tego, że pokazując anegdotki z życia szkolnego wprawiliśmy wszystkich obecnych w dobry nastrój.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony