„Mierz siły na zamiary”, czyli Konkurs Wiedzy Ogólnej

8 lutego już po raz kolejny odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy Ogólnej. Uczestniczyło w nim 21 uczniów wytypowanych przez wychowawców. Pytania konkursowe nie tylko sprawdzały wiedzę z przedmiotów ogólnokształcących nauczanych w szkole, takich jak: język polski, historia, biologia, geografia, matematyka czy chemia, ale także dotyczyły innych dziedzin – sportu, szeroko pojmowanej kultury, medycyny i zdrowia.

Konkurs zorganizowała p. Elżbieta Michalak we współpracy z p. Anną Boczkowską.

       Laureaci:

I miejsce – Jakub Wieczorek, kl. IV TEI

II miejsce – Jan Gagacki, kl. II TŻH

III miejsce – Mikołaj Frączyk, kl. I TI

Gratulujemy imponującej erudycji!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony