Targi edukacyjne dla gimnazjalistów

W sobotę 24 lutego br. w Publicznym Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Marciniaka w Warce odbyły się coroczne targi edukacyjne dla gimnazjalistów i ich rodziców. Naszą szkołę podczas tych targów reprezentowała liczna grupa uczniów pod opieką  pani wicedyrektor Jolanty Babik  i  pani Katarzyny Kot.

Uczniowie w składzie: Wojciech Karpowicz kl. IV Tlp, Daniel Galiński kl. III TLw, Justyna Jeżewska kl. II TŻI, Natalia Wójcik kl. II TŻI, Bartosz Krysztofik kl. I TLP, Bartosz Glinka kl. I TL, Bartłomiej Pawlak kl. I TE, Agnieszka Duch kl. I TE, Monika Regulska kl. I TE,  Natalia Redestowicz kl. I TE doskonale prezentowali dorobek naszej szkoły zachęcając tym samym swoich młodszych kolegów i koleżanki, aby od września tego roku dołączyli do grona naszej szkolnej społeczności. Przygotowane przez nas stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród uczniów wareckiego gimnazjum oraz ich rodziców. Mamy nadzieję, że dobra prezentacja przyczyniesie zamierzony rezultat.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony