YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116323
Wszystkie wizyty: 438447
Odsłon dzisiaj: 3560
Liczba odsłon: 2211868

Konkurs Wiedzy o Internecie

W dniu 22 lutego 2018r. odbył się w naszej szkole Konkurs Wiedzy o Internecie zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu. W konkursie wzięli udział uczniowie klasy pierwszej i drugiej technikum. Mieli oni za zadanie odpowiedzieć na 25 pytań testowych dotyczących sieci Internet, a w szczególności usług i aplikacji internetowych, technologii i serwisów internetowych, komunikacji oraz bezpieczeństwa sieciowego.

Najlepsze wyniki uzyskali następujący uczniowie:

I miejsce: Mateusz Koperski, Patryk Sypuła

II miejsce: Cezary Sieczkowski

III miejsce: Kamil Mikulski, Mateusz Banachowicz, Dominik Rokiciński

Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy do konkursu za rok!

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony