„Śluby panieńskie” w wykonaniu członków Koła Teatralnego

W dniu 26 lutego młodzi adepci sztuki scenicznej skupieni wokół Koła Teatralnego przedstawili swoje odczytanie „Ślubów panieńskich” Aleksandra Fredry. Komedia, będąca obok „Zemsty” najpopularniejszym dziełem tego twórcy, dotyczy miłosnych perypetii młodych par, związanych z deklaracją dziewcząt o rzekomej nienawiści do mężczyzn. Walorami inscenizacji były: bogata scenografia, barwne kostiumy i oczywiście gra „artystów” – widać było, że występowanie na scenie sprawia im wielką przyjemność.

Spektakl został zaprezentowany aż czterokrotnie, by mogło go zobaczyć jak najwięcej widzów. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji przedsięwzięcia.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony