YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115528
Wszystkie wizyty: 437652
Odsłon dzisiaj: 921
Liczba odsłon: 2206306

Dzień Kobiet

„Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta” [Napoleon Bonaparte]

W dniu 8 marca 2018 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet. Nasi młodzi artyści tego dnia życzyli wszystkim kobietom pomyślności, szczęścia oraz złożyli najgorętsze podziękowania za ich obecność i serce.

Czasem między panami a kobietami dochodzi do rywalizacji, próby dominacji, wytykania sobie wad. Młodzi aktorzy uświadomili nam, że komiczne stają się codzienne sytuacje: czasem jesteśmy skąpi, leniwi, czasem kobieta inspiruje do wyboru drogi życiowej. Uzmysłowili też, że kiedy zajdzie potrzeba, to na pomoc mężów także można liczyć.

W naszej akademii wystąpili: Damian Pawlak IV TLw, Dawid Mikityszyn ITLw, Wioletta Jurek I TLp, Kamil Dębski I TLw, Mateusz Dziadak II TLp, Weronika Makowska II TLp, Paweł Kaczmarek IV TLw, Kacper Telbuch I Tlp, Natalia Kopycka I TE, Norbert Michrowski I TLw, Sieradzann Albert II TLp, i Piotr Ofiara I TI.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony