YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115506
Wszystkie wizyty: 437630
Odsłon dzisiaj: 826
Liczba odsłon: 2206211

Spotkanie z WSH

W dniu 7 marca w naszej szkole odbyły się spotkania uczniów klas maturalnych z przedstawicielami Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Celem spotkań było przedstawienie oferty edukacyjnej uczelni dla potencjalnych przyszłych studentów tej placówki. Uczniowie obejrzeli przygotowaną przez uczelnię prezentację multimedialną, dzięki której otrzymali wszystkie niezbędne informacje o rekrutacji, kierunkach kształcenia, bazie dydaktycznej, programach w ramach wymiany zagranicznej.

Nie zabrakło też wiedzy na temat życia studenckiego. Dodatkowo uczniowie otrzymali foldery, a na specjalnie przygotowanym stoisku można było zasięgnąć szczegółowych informacji od przedstawicieli uczelni.

Dodatkową atrakcją spotkań było wypełnienie kuponów na wyjazd do Europarlamentu, który w tym roku sponsoruje poseł Julia Pitera. Losowanie już 28 kwietnia! Mamy nadzieję, że szczęście uśmiechnie się do jednego z naszych maturzystów.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony