YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115519
Wszystkie wizyty: 437643
Odsłon dzisiaj: 876
Liczba odsłon: 2206261

Ortografia (prawie) na szóstkę

20 marca odbył się po raz kolejny Konkurs na Szkolnego Mistrza Ortografii. Przystąpiło do niego 23 miłośników języka ojczystego, którzy na co dzień z pasją zgłębiają tajniki poprawnej pisowni. Tekst dyktanda, mówiący o krnąbrnych harcerzach płetwonurkach, sprawił niejakie trudności piszącym, którzy jednakowoż chyżo pomykali naprzód, nie okazując żadnego znużenia.

Za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu odpowiedzialne były panie: Anna Boczkowska i Katarzyna Rdzanek.

Szkolną Mistrzynią Ortografii Anno Domini 2018 została uczennica klasy I TŻI – Sandra Uliasz. Drugie miejsce w konkursie zajęła Ewa Duda z klasy II TŻI, zaś trzecie – ex aequo: Natalia Kopycka z klasy I TE i Marcin Maj z klasy IV TŻI.

Serdecznie gratulujemy!

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony