X edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych

Jesteśmy w finale! Już po raz trzeci reprezentanci naszej szkoły znaleźli się w grupie 25 najlepszych drużyn klas policyjnych z całej Polski. Awans do X finału Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych wywalczyli w rywalizacji z 64 drużynami zgłoszonymi do zawodów. Od tej chwili, nasza ekipa w składzie: Lucyna Szczepańska z I TLp oraz Daniel Ponikowski, Norbert Snopczyński i Mateusz Szymański z III TLp, przygotowuje się do finału, który odbędzie się w dniach 16-17.04.2018r. w Szkole Policji w Pile.

Obserwujmy ich postępy w strzelaniu, ratownictwie przedmedycznym, sprawności fizycznej, nie zapominając o wiedzy ogólnopolicyjnej. Trzymamy kciuki, życząc zajęcia wysokiego miejsca w finale.

 

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony