Nasze finalistki VIII edycji Fotopołowów

25 marca 2018

Temat tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego brzmiał: „Przyroda z bliska i z daleka”. Do II etapu – głosowania internautów – zakwalifikowały się zdjęcia wykonane przez nasze uczennice: Monikę Geszejter z klasy III TLw oraz Katarzynę Gotek z klasy I TŻH. Zdjęcie wykonane przez Katarzynę Grotek zostało wyróżnione i zakwalifikowane na wystawę pokonkursową.

Konkurs adresowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych amatorsko zajmujących się fotografią. Wzięli w nim udział nasi uczniowie rozwijający swoje twórcze zainteresowania fotograficzne pod okiem Magdaleny Marchewki – opiekunki Szkolnego Koła Fotograficznego PIXEL.

Wernisaż pokonkursowy odbędzie się 11 kwietnia br. o godz. 16.00 w sali wystawowej Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach przy ul. Żytniej 39.

Prace konkursowe można oglądać na stronie galerii fotografii:

BulgarianEnglishGermanHungarianMaltesePolishPortugueseRussian

Copyright © 2014 Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Białobrzegach. Wszystkie prawa zastrzeżone.
error: Content is protected !!