Nasze sukcesy w Konkursie Recytatorskim

20 marca w siedzibie Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Białobrzegach odbyły się eliminacje powiatowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Naszą szkołę reprezentowało w tym roku siedem uczennic: sześć dziewcząt wzięło udział w turnieju recytatorskim i jedna w poezji śpiewanej. Występ okazał się dużym sukcesem: były wyróżnienia, nagrody i nominacje do dalszych etapów turnieju.

Wyróżnione zostały dwie recytatorki: Ewa Duda z klasy II TŻI oraz Natalia Kopycka z klasy I TE, zaś do eliminacji rejonowych w Radomiu zakwalifikowały się trzy osoby: Klaudia Burska z klasy I TE, Izabela Osowska z klasy I TŻH i Natalia Wójcik z klasy II TŻI.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu!


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony