Dzień Przedsiębiorczości

W dniu 21 marca 2018r. dziewiętnastu uczniów naszej szkoły, z klasy II Technikum w zawodzie technik ekonomista, wzięło udział w ogólnopolskim programie "Dzień Przedsiębiorczości", organizowanym przez Fundację Młodzieżowej  Przedsiębiorczości we  współpracy z Kancelarią Prezydenta RP.  Udział w programie polegał na odbyciu jednodniowej praktyki, w trakcie której uczniowie zapoznawali się z wybranymi stanowiskami pracy, zakresem obowiązków, poznawali obowiązujące zasady pracy, wykonywali zadania pod kierunkiem opiekunów – konsultantów.

Do „Dnia Przedsiębiorczości” włączyły się Starostwo Powiatowe w  Białobrzegach, Urząd Miasta i Gminy w Białobrzegach, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach i Komenda Powiatowa Policji  w Białobrzegach, którym dziękujemy za zaangażowanie przy realizacji programu.

Dzięki realizacji tego programu uczniowie mogli zapoznać się w praktyce ze specyfiką wybranych zawodów, co ułatwi im podjęcie decyzji dotyczących dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

               Szkolny koordynator programu:
               Jolanta Bień

 

              

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony