YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116291
Wszystkie wizyty: 438415
Odsłon dzisiaj: 3379
Liczba odsłon: 2211687

Konkurs „Easter Egg Hunt” rozstrzygnięty!

W dniu 27 marca uczniowie klas pierwszych Technikum oraz Branżowej Szkoły I stopnia mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności detektywistyczne biorąc udział w Wielkanocnym Konkursie z języka angielskiego polegającym na odnalezieniu skrzętnie ukrytych wielkanocnych słodkości. W eliminacjach do konkursu brali udział wszyscy uczniowie klas pierwszych losując smaczne czekoladowe jajeczka, w których ukryte zostały szczęśliwe numery.

I tak wyłoniliśmy uczestników, którzy podzieleni na cztery grupy, w czterech różnych salach – tzw. Escape Rooms, krok po kroku rozwiązywali zagadki językowe prowadzące do klucza otwierającego walizkę z nagrodami – wielkanocnymi słodyczami.

Wszyscy wykazali się niezwykłymi umiejętnościami logicznego myślenia, bowiem każdej grupie udało się odnaleźć klucz do walizki. Najlepszy czas uzyskała grupa w skład której weszli: Miodowska Natalia kl. I TŻH, Szewczyk Patrycja kl. I TŻI, Michalak Mateusz kl. I TŻH, Arkadiusz Senator kl. I TI, Maciej Dzwonkowski kl. I TLw oraz Mateusz Fijoł kl. I A. Zwycięzcom, jak również wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony