Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń ,,Co powinno się zmienić w twojej szkole, rodzinie, otoczeniu, by poprawić relacje między ludźmi?”

Ogłoszono i przeprowadzono szkolny konkurs plastyczny, którego celem było przedstawienie uczniom możliwości poprawy relacji pomiędzy ludźmi oraz rozwijanie umiejętności współpracy, a także budowanie wiary we własne możliwości. Konkurs trwał od 12 listopada do 12 grudnia i był przeznaczony dla uczniów Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia. Każda klasa mogła zgłosić do udziału prace wykonane dowolną techniką, indywidulanie lub grupowo.

Prace konkursowe zostały ocenione przez komisję powołaną na podstawie kryteriów tj.: zgodność pracy z tematyką, inwencja i pomysłowość prezentacji tematyki oraz zgodność formatu (min. A4). Komisja konkursowa wyłoniła 10 prac, które przesłała do organizatora konkursu.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony