YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116303
Wszystkie wizyty: 438427
Odsłon dzisiaj: 3431
Liczba odsłon: 2211739

Konkurs wiedzy o Stanisławie Staszicu i Jego Epoce rozstrzygnięty!

6 kwietnia 2018 roku odbył się konkurs na temat Patrona naszej szkoły i epoki, w której tworzył. W konkursie wzięło udział 13 uczniów, których zadaniem było rozwiązanie testu o życiu, twórczości i dokonaniach Stanisława Staszica. Najobszerniejszą wiedzą z tej dziedziny wykazali się uczniowie:

I miejsce – Adrian Lusztyk kl. IV TŻH
II miejsce- Izabela Malczewska kl. III TLp
III miejsce- Marcin Nowak kl. III TLw ex aequo Paweł Szyderski
kl. IV TLp

Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Zachęcamy do pogłębiania wiedzy na temat epoki, w której żył i tworzył Patron naszej szkoły, aby tym samym „być narodowi użytecznym”.

Katarzyna Kot, Karol Waszkiewicz, Magdalena Marchewka


 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony