YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116317
Wszystkie wizyty: 438441
Odsłon dzisiaj: 3528
Liczba odsłon: 2211836

Podsumowanie Akcji Krwiodawstwa

W środę 4 kwietnia b.r. odbyła się w naszej szkole czwarta w tym roku szkolnym, a druga w 2018r. akcja honorowego oddawania krwi. Do akcji zgłosiło się 78 osób, z czego krew pełną oddało 52. Powiększyła się w ten sposób ilość oddanej krwi przez naszych krwiodawców o 23,40 litrów. Następna akcja już 6 czerwca (środa) również w naszej szkole. Zapraszamy wszystkie zdrowe osoby pełnoletnie do uczestnictwa w kolejnych akcjach honorowego oddawania krwi.

Przypominamy o prawidłowym przygotowaniu się do oddania krwi, w szczególności należy odpowiednio nawodnić organizm.

                                                                                                            SK PCK

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony