Kolejny sukces w zawodach strzeleckich!

11 kwietnia w Lipsku odbyły się zawody ,,O srebrne muszkiety". W zawodach brały udział dwie nasze drużyny: dziewczęta-Zofia Narożnik, Wiktoria Walczak, Karolina Wojciechowska, Marta Sitarek oraz drużyna chłopców w składzie Bartosz Brzeziński, Kamil Molak, Norbert Ogorzałek. Po zaciętej rywalizacji drużyna dziewcząt zdobyła I miejsce drużynowo, a indywidualnie Zofia Narożnik wystrzelała II miejsce, Wiktoria Walczak III miejsce.

W rywalizacji chłopców nasza drużyna uplasowała się na VII miejscu. Dziewczęta zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Siedlcach. Jest to ogromny sukces naszych uczennic. Drużyny do zawodów przygotowywali: p.Adam Ocieczek i p. Jacek Reczko. Gratulujemy i liczymy na kolejne sukcesy w strzelectwie sportowym.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony