YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116333
Wszystkie wizyty: 438457
Odsłon dzisiaj: 3610
Liczba odsłon: 2211918

VI MAZOWIECKI PRZEGLĄD MUSZTRY KLAS MUNDUROWYCH

W dniu 13 kwietnia 2018 roku w Warszawie uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w V Mazowieckim Przeglądzie Musztry Klas Mundurowych. Organizatorem przedsięwzięcia był Mazowiecki Kurator Oświaty przy merytorycznym wsparciu Dowódcy Batalionu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego oraz Dyrektora Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Pododdział konkursowy naszej szkoły tworzyli uczniowie i uczennice z klasy I, II i III TLw.:

Dowódca- Martyna Fołtyn

Rembisz Mateusz, Wojna Daniel, Koprowski Arkadiusz, Woźniak Radosław, Strzylak Paweł, Mikityszyn Daniel, Ścisłowski Jakub, Dziśkiewcz Marek, Rotuska Kamila, Kęsik Aleksandra, Dębski Kamil, Błesznowska Sylwia.

Nasi przedstawiciele zaprezentowali się w trzech konkurencjach. W pierwszej „Program obowiązkowy” wykonali 10 zadań obejmujących umiejętności z zakresu „Regulaminu musztry SZ RP”.

W drugiej „Program dowolny” przedstawili pięciominutowy pokaz oparty o zakres musztry paradnej z podkładem muzycznym. W trzeciej „Konkurs piosenki marszowej” zaprezentowali piosenkę marszową w trakcie wejścia na plac musztry do pierwszej konkurencji i w czasie zejścia z placu.

W Przeglądzie uczestniczyło 9 drużyn klas mundurowych. Nasza reprezentacja zajęła IV miejsce.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony