Uczniowie naszej szkoły w finale centralnym konkursu BHP

W dniu 17 kwietnia w Radomiu odbyły się eliminacje do XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych, ,BEZPIECZNI OD STARTU". Po testach i pytaniach ustnych do finału w Warszawie zakwalifikowali się uczniowie naszej szkoły:

Mateusz Petryka i Mateusz Szczodrak, obaj z klasy III B.

Jest to już kolejny sukces godny podkreślenia w pracy naszej placówki. Uczniów do konkursu przygotowywał p. Jacek Reczko.

Konkurs odbywał się pod patronatem Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, Izby Rzemiosła i Małej Przedsiębiorczości w Radomiu, Państwowej Inspekcji Pracy. Uczniowie reprezentowali Cech Rzemiosł w Białobrzegach, który wspiera naszą szkołę w tym konkursie. 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony