YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115520
Wszystkie wizyty: 437644
Odsłon dzisiaj: 889
Liczba odsłon: 2206274

Wyróżnienia w Konkursie Recytatorskim

14 kwietnia w Radomskim Klubie Środowisk Twórczych  „Łaźnia” odbyły się eliminacje rejonowe 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wzięły w nich udział trzy uczennice reprezentujące naszą szkołę. Dwie z nich zostały wyróżnione: Izabela Osowska, która zaprezentowała poezję śpiewaną, i Natalia Wójcik, występująca w turnieju recytatorskim. Natalia za swój występ otrzymała jeszcze dodatkowo nagrodę. Składamy serdeczne gratulacje laureatkom oraz podziękowania ich instruktorkom.

Izabela Osowska – uczennica klasy I TŻI – zaprezentowała własną interpretację piosenek: „Opadły mgły, wstaje nowy dzień…” Edwarda Stachury i  „Dni, których nie znamy” Marka Grechuty, a także wiersz „Śpiewam życie” Andrzeja Poniedzielskiego. Natalia Wójcik z klasy II TŻI przedstawiła fragment powieści Henryka Sienkiewicza „Rodzina Połanieckich” oraz wiersz Ewy Lipskiej „Bajka”. Mimo młodego wieku dziewczęta wykazały się nie tylko talentem, ale przede wszystkim dojrzałością interpretacji, co wspaniale rokuje na przyszłość. Trzymamy kciuki za występy w kolejnych konkursach!

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony