YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116316
Wszystkie wizyty: 438440
Odsłon dzisiaj: 3508
Liczba odsłon: 2211816

Finał X Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych rozstrzygnięty

Po raz trzeci uczniowie naszej szkoły walczyli o tytuł najlepszej „Klasy Policyjnej Roku 2018” w finale Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych, organizowanego przez Szkołę Policji w Pile. Podczas trwających dwa dni zmagań, czteroosobowe drużyny mierzyły się z następującymi zadaniami:

  • umiejętnością w zakresie udzielania pierwszej pomocy;
  • umiejętnościami strzeleckimi;
  • policyjnym torem przeszkód;
  • sprawdzianem obejmującym ogólną wiedzę o Policji

W tym roku udało nam się poprawić miejsce w ogólnej punktacji w porównaniu do lat poprzednich. Drużyna w składzie: Lucyna Szczepańska z klasy I TLp oraz Daniel Ponikowski, Norbert Snopczyński, i Mateusz Szymański z klasy III TLp zajęli 15 miejsce wśród najlepszych w kraju klas o profilu policyjnym.

Podczas całego pobytu w Szkole Policji w Pile zawodnicy korzystali z wielu ciekawych atrakcji, min. z „Miasteczka policyjnego”, spektaklu teatralnego pt. „Służba”, a także mogli uczestniczyć w występach Orkiestry Reprezentacyjnej Policji. Obserwowali działania pododdziałów: antyterrorystycznego i policji konnej. Zostały nawiązane nowe przyjaźnie i chęć spotkania się za rok na XI edycji Turnieju.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony