YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116317
Wszystkie wizyty: 438441
Odsłon dzisiaj: 3521
Liczba odsłon: 2211829

ZAWODY SPORTOWO-OBRONNE „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE”

W dniu 19 kwietnia w Chwałowicach odbyły się XLI ZAWODY SPORTOWO-OBRONNE ,,SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE". W zawodach tych uczestniczyli uczniowie klas wojskowych z naszej szkoły. Drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Kozdra, Monika Geszejter, Klaudia Rzeszot oraz drużyna chłopców w składzie: Jan Babski, Paweł Derwisz, Adrian Tkaczyk. Po zaciętej rywalizacji w 5 konkurencjach zwycięzcami w obu grupach zostali uczniowie ze szkoły w Chwałowicach. Nasze drużyny ostatecznie zajęły: dziewczęta IV miejsce, chłopcy III miejsce. Uczniów do zawodów przygotowywali: Michał Bęc, Bogdan Kamiński i Jacek Reczko.


EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony