YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115509
Wszystkie wizyty: 437633
Odsłon dzisiaj: 838
Liczba odsłon: 2206223

Uroczystości upamiętniające rocznicę zbrodni katyńskiej oraz katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem

W dniu 8 kwietnia 2018 r. delegacja ZSP uczestniczyła w uroczystościach upamiętniających 78 rocznicę masakry katyńskiej oraz 8 katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Poczet sztandarowy szkoły oraz kompania honorowa wzięły udział w uroczystym nabożeństwie w Kościele  pw. Miłosierdzia Bożego w Grójcu. Następnie wraz z zebranymi na placu kościelnym gośćmi, uczniowie wysłuchali apelu ku czci pomordowanych w 1940 r. przez sowieckie NKWD oficerów Wojska Polskiego oraz tragicznie zmarłych osiem lat temu pasażerów prezydenckiego samolotu Tu-154M.

Ku czci ofiar kompania reprezentacyjna 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego oddała salwę honorową.

Na zakończenie uroczystości pod okolicznościowym pomnikiem złożyli kwiaty oficjalni goście oraz przybyli mieszkańcy Grójca i jego okolic.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony