YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116316
Wszystkie wizyty: 438440
Odsłon dzisiaj: 3502
Liczba odsłon: 2211810

Warszawskie targi sprzętu komputerowego, gier i książek

20 kwietnia uczniowie naszej szkoły z klas I TI, I TE, II TEI i III TEI wzięli udział w Warszawskich targach sprzętu komputerowego, gier i książek: „Good Game” , „Warsaw Comic Con” oraz „Warsaw BookShow”. Impreza podzielona była na trzy części: Pierwszą z nich było Good Game Expo. Są to największe w Polsce targi poświęcone grom, oraz sprzętowi komputerowemu i nowoczesnym technologiom. Uczniowie mogli wziąć udział w turniejach e-sportowych, a także spotkać się i porozmawiać z youtuberami.

Druga część to Warsaw Comic Con czyli wydarzenie dla miłośników fantastyki i science-fiction. Filmy, komiksy, turnieje gier elektronicznych i planszowych, wystawy. Można było spotkać miedzynarodowe gwiazdy kina i seriali takich jak Gra o tron czy Gwiezdne wrota.

Ostatnią cześć stanowił salon BookShow – wydarzenie promujące książki, integrujące środowisko autorów, wydawców i czytelników. Uczniowie mogli się spotkać z popularnymi autorami m.in.: Andrzejem Sapkowskim twórcą postaci Wiedźmina, Michałem Gołkowskim pisarzem literatury fantastycznej oraz innymi. Można było również wziąć udział w warsztatach, prelekcjach czy panelach dyskusyjnych związanych z literaturą.

Uczniowie z pełnym entuzjazmem brali udział we wszelkich konkursach komputerowych począwszy od montażu komputera na czas skończywszy na turniejach gier. Mieli również okazję poznać ciekawych ludzi, wymienić się doświadczeniami oraz zobaczyć i poznać wiele nowinek technicznych z zakresu IT. Na pewno wybierzemy się na kolejną edycję targów. 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony