YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82522
Wszystkie wizyty: 404646
Odsłon dzisiaj: 1421
Liczba odsłon: 2055710

CERTYFIKAT MINISTERSTWA OBRONY NARODOWEJ

Nasza szkoła zakwalifikowała się do II edycji „Programu Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych”. Uroczyste przekazanie certyfikatów potwierdzających przynależność do programu odbyło się 26 kwietnia w siedzibie Szkoły ZDZ im. 72 Pułku Piechoty w Radomiu. Pani Dyrektor Iwona Matysiak odebrała certyfikat z rąk Wiceministra Obrony Narodowej Wojciecha Skurkiewicza. Udział w uroczystości wzięli uczniowie klas 1 TLW i 2 TLW pod opieką wychowawców.

Szkoły uczestniczące w pilotażu otrzymają od Ministerstwa Obrony Narodowej wsparcie. Poza możliwością korzystania z instruktorów wojskowych prowadzących zajęcia, dostępu do obiektów i sprzętu wojskowego uczniowie, dostaną jednolite umundurowanie.

Uczestniczące w „Programie Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych” szkoły prowadzą zajęcia o tematyce wojskowej, które kształtują postawy proobronne i patriotyczne. To jednolity program nauczania opracowany przez specjalistów z Ministerstwa Obrony Narodowej, który zwiększy szanse uczniów na dołączenie do Wojska Polskiego po zakończeniu nauki.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony