YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115501
Wszystkie wizyty: 437625
Odsłon dzisiaj: 795
Liczba odsłon: 2206180

Miłośnicy zwierząt w na targach zoologicznych w Nadarzynie

6 kwietnia uczniowie z klasy 2 TŻI, 2 TEI oraz 1 TE wyjechali wraz z opiekunem Izabella Tabor na największe w Polsce targi zoologiczne. W dwóch halach Ptak Warsaw Expo mieliśmy możliwość zobaczyć wystawę między innymi ponad 50 kolorowych motyli. Była to prawdziwa lekcja przyrody oraz niezwykła okazja do spotkania się oko w oko z żywymi, tropikalnymi motylami. Motyle siadły na palcach i włosach. Zobaczyliśmy także z bliska modliszki, patyczaki, straszyki, żuki, pluskwiaki i wije.

W halach Ptak Warsaw Expo stanęły też kucyki, alpaki, osły, kozy, owce kameruńskie. Zwiedzający mogli też zobaczyć jeże, fretki oraz wystawę  rasowych królików. Na stoisku zwierząt egzotycznych  uczniowie mogli dotknąć, potrzymać,  a nawet założyć na siebie węże. Jednym słowem NIEMOŻLIWE CZY NIEWYKONALNE DLA NAS NIE ISTNIEJE….

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony