YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82522
Wszystkie wizyty: 404646
Odsłon dzisiaj: 1425
Liczba odsłon: 2055714

Otrzymaliśmy Certyfikat Bezpiecznej Szkoły

Z dumą i radością pragniemy poinformować, że Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach otrzymał tytuł i Certyfikat Bezpiecznej Szkoły. Jest on symbolem działań jakie podejmujemy w propagowaniu bezpieczeństwa wśród uczniów.
Nasza szkoła od 16 września 2017 do 31 marca 2018 roku uczestniczyła w ogólnopolskim konkursie ,,Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń”, którego hasło przewodnie brzmiało: Prawo, Przyjaźń, Tolerancja.

Wykonaliśmy 11 zadań przewidzianych regulaminem konkursu – omawiane były zagadnienia dotyczące państwa, prawa, obowiązków ucznia, relacji międzyludzkich, akceptacji niepełnosprawności oraz profilaktyki uzależnień.

Projekt koordynowany był przez pedagoga szkolnego panią Alicję Reczko i psychologa panią Edytę Wojdyr, do którego włączyli się nauczyciele i uczniowie. Wspólna praca i zaangażowanie przyczyniły się do wzorowego wywiązania się ze wszystkich zadań i zdobycia zaszczytnego tytułu Bezpiecznej Szkoły. Dziękujemy Wszystkim aktywnie uczestniczącym w realizacji tego przedsięwzięcia.

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony