YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115519
Wszystkie wizyty: 437643
Odsłon dzisiaj: 886
Liczba odsłon: 2206271

DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

25 kwietnia 2018 mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole gimnazjalistów, którzy zechcieli skorzystać z naszego zaproszenia i zwiedzić szkołę podczas Dnia Otwartego. W tym roku gimnazjaliści, wraz z opiekunami, mieli okazję odbyć fascynującą podróż po zakamarkach naszej szkoły, by przekonać się, że wybór ZSP w Białobrzegach to NAJLEPSZY WYBÓR!

Po serdecznym przywitaniu gości przez Panią Dyrektor i przedstawieniu partnerów naszej szkoły – przedstawicieli Mazowieckiej Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, I Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego w Ogrodzienicach, Starostwa Powiatowego w Białobrzegach oraz  Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Białobrzegach, gimnazjaliści mogli czerpać garściami z tego, co dla Nich przygotowaliśmy.

Na wszystkich obecnych czekało moc atrakcji w plenerze:  mrożącym krew w żyłach, widowiskowy  pokaz  umiejętności grupy  Strzelec,  pokaz musztry paradnej w wykonaniu kompanii honorowej, występ zespołu tanecznego Misz- Masz, układ taneczny step aerobik oraz przykładowy test sprawnościowy dla kandydatów do technikum logistycznego.

Podczas występów na boisku, którym w skupieniu przyglądali się gimnazjaliści „Szczęśliwcy” spośród obecnych otrzymali kolorowe opaski, które umożliwiły im wzięcie udziału w grze logiczne j- Escape room, czyli pokój pełen zagadek. Zabawa ta była okazją do poznania szkoły, ale też sprawdzenia swoich umiejętności logicznego myślenia. Na zwycięzców czekały upominki.

Jak zawsze, na nieco zgłodniałych podczas tylu atrakcji czekały smaczne przekąski przygotowane przez klasy gastronomiczne, m. in. słodkie babeczki, beziki, zapiekanki ziemniaczane, szare kluski oraz zdrowe orzeźwiające napoje.

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy jeszcze niezdecydowanych, że warto podjąć naukę w naszej szkole. Liczymy, że spotkamy się już we wrześniu!

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony