YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116300
Wszystkie wizyty: 438424
Odsłon dzisiaj: 3423
Liczba odsłon: 2211731

Targi Pracy i Edukacji

W dniu 26.04.2018 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Targach Pracy i Edukacji zorganizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Radomiu oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Białobrzegach. Młodzież zapoznała się z aktualnymi ofertami pracy, szkoleń zawodowych i kształcenia. Odwiedzający targi zwiedzali stoiska przygotowane przez lokalnych pracodawców i instytucje: m. in. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Młodzieżowe Centrum Kariery w Białobrzegach, Avon, firmy Alnor- systemy wentylacji, agencję pracy Leasing Team. Młodzież szczególną uwagę zwróciła na propozycje kursów i szkoleń przygotowanych przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Białobrzegach.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony