YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116299
Wszystkie wizyty: 438423
Odsłon dzisiaj: 3416
Liczba odsłon: 2211724

„…to, co się liczy, nie da się policzyć, a to, co daje się policzyć – nie liczy się” (Albert Einstein)

27 kwietnia 2018 r. roku pożegnaliśmy uczniów klas maturalnych.

Na uroczystość przybyli dostojni goście:  ks. Artur Hejda – proboszcz parafii białobrzeskiej, Ireneusz Gumowski – Wicestarosta Powiatu Białobrzeskiego, mł. insp. Janusz Guziak – Komendant Powiatowy Policji w Białobrzegach, mjr Ryszard Kowalczyk – przedstawiciel  1 Ośrodka Radioelektronicznego w Ogrodzienicach, mł. bryg. Grzegorz Gozdek– Komendant Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej, Stanisław Kośla – Prezes Zarządu Rejonowego PCK w Białobrzegach.

Szanowni goście oraz Pani Dyrektor Iwona Matysiak w ciepłych słowach zwrócili się do tegorocznych absolwentów, przekazując im wiele istotnych życiowych refleksji, życząc powodzenia na maturze, dostania się na wymarzone kierunki studiów, zrealizowania wyznaczonych celów i odnalezienia takiej drogi w życiu, która przyniesie zadowolenie i spełnienie. 

Podczas uroczystości odbyło się również przekazanie Sztandaru Szkoły uczniom klas młodszych, maturzyści złożyli kwiaty pod pomnikiem Patrona Szkoły. Rozdano wszystkim absolwentom świadectwa ukończenia szkoły, repliki zegarków rolex zaś uczniowie klas logistycznych otrzymali również certyfikaty szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa Publicznego, Bezpieczeństwa Narodowego i Bezpieczeństwa Pożarowego. Statuetkę najlepszego absolwenta otrzymała Monika Regulska – uczennica klasy IVTLp, która także odebrała nagrodę Starosty dla najlepszego absolwenta rocznika 2018.

Przedstawiciele tegorocznych maturzystów złożyli podziękowania dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wszelki trud nauczania i wychowania.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy połamania piór na egzaminie maturalnym!

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony