YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115507
Wszystkie wizyty: 437631
Odsłon dzisiaj: 829
Liczba odsłon: 2206214

II SZKOLNE DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Mając na uwadze zainteresowanie uczniów poszerzaniem umiejętności pisania i słuchania w języku angielskim zorganizowano drugie szkolne dyktando 2nd English Dictation. 20 kwietnia o tytuł zwycięzcy ubiegało się 18 uczniów. Uczestnicy mieli za zadanie napisać ze słuchu krótki tekst czytany przez nauczyciela, co okazało się dużym wyzwaniem, ponieważ zawiłości wymowy i pisowni angielskiej często bywają problematyczne. Celem konkursu było podniesienie sprawności językowych, zwłaszcza rozumienia ze słuchu i pisania, doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim oraz sprawdzenie znajomości zasad ortografii i interpunkcji.

A oto laureaci:

I miejsce- Aleksandra Spytek z klasy III TEI

II miejsce- Ewelina Totakowska z klasy IV TŻI

III miejsce – Michalina Brückel z klasy II TŻI

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Gratulujemy!

 

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony