YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115511
Wszystkie wizyty: 437635
Odsłon dzisiaj: 844
Liczba odsłon: 2206229

English in the Kitchen

Wszyscy lubimy smaczne potrawy, a jak wiadomo uczniowie z ZSP gotują wyśmienicie zaś jedzenie przygotowane po angielsku smakuje wybornie. Tak też uważają nauczyciele języka angielskiego i dlatego panie: Ewa Leksińska, Katarzyna Socha i Joanna Kacprzak zorganizowały dla uczniów klas gastronomicznych konkurs English in the Kitchen, który odbył się 23 kwietnia 2018rO tytuł Masterchefa ZSP walczyli uczniowie: Katarzyna Kisiel, Emilia Michalczewska i Aleksandra Strzałkowska z klasy III TŻI, Sebastian Styś i Jakub Munik z klasy II TŻH, Jakub Barański i Jakub Pietrzak z klasy I TŻI, Michalina Brückel z klasy II TŻI oraz Aleksandra Sułkowska, Emilia Grotek i Cezary Starzyński z klasy I TŻH.

Uczniowie, oprócz zdolności kulinarnych musieli przede wszystkim wykazać się znajomością języka angielskiego w gastronomii. Proces przygotowania potraw, ich prezentacja, został przedstawiony w tym języku. Wszyscy uczestnicy wykazali się znajomością języka angielskiego w branży gastronomicznej, ale uznanie jury zdobyła Michalina Brückel. Uczennica przygotowała potrawę według autorskiego przepisu. Umiejętności językowe zwyciężczyni były tak samo wyśmienite, jak przygotowane przez nią danie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy umiejętności kulinarnych i życzymy wytrwałości w zgłębianiu tajników języka angielskiego.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony