YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 115521
Wszystkie wizyty: 437645
Odsłon dzisiaj: 895
Liczba odsłon: 2206280

STRAŻAK WALCZY O ŻYCIE, POTRZEBNA POMOC – ZOSTAŃ DAWCĄ SZPIKU DLA SŁAWKA

Sławomir Pogorzelski ma 26 lat i jest zawodowym strażakiem w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Stargardzie. Za dwa miesiące zostanie tatą. Niestety na przełomie kwietnia i maja u Sławka zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową i pilnie potrzebuje dawcy szpiku!

Wielokrotnie, jako strażak bezinteresownie ruszał z pomocą ratując ludzkie  życie, zdrowie oraz mienie. Dziś to on potrzebuje Naszej pomocy. Odwdzięczając się dobrem za dobro, możesz uratować życie Sławka Pogorzelskiego.

Co należy zrobić aby pomóc Sławkowi Pogorzelskiemu?

Bez wychodzenia z domu zarejestruj się na stronie internetowej DKMS (www.dkms.pl) i zostań dawcą. Ważne  zarejestrować się może każda osoba  w wieku 18 – 55 lat. Wypełnienie formularza rejestracyjnego trwa tylko 3 minuty, następnie po około dwóch dniach otrzymasz formularz wraz z pałeczkami, którymi pobiera się wymaz z jamy ustnej oraz kopertę zwrotną, którą należy odesłać na adres fundacji.

Jeśli możesz i chcesz pomóc, zarejestruj się jako Potencjalny Dawca Szpiku dla Sławka Pogorzelskiego w bazie DKMS. Jeśli masz obawy i chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat metod pobierania szpiku, zgłoś się do psychologa szkolnego pani Edyty Wojdyr, która jest koordynatorem akcji na terenie naszej szkoły.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony