YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 116311
Wszystkie wizyty: 438435
Odsłon dzisiaj: 3466
Liczba odsłon: 2211774

Bezpiecznie od startu

W dniu 23 maja 2018r. w Warszawie odbył się finał XVIII Konkursu Wiedzy o Zasadach BHP dla uczniów z zakładów rzemieślniczych. Naszą szkołę a zarazem Izbę Rzemiosła w Radomiu reprezentował uczeń klasy III B Mateusz Petryka. Do tego finału zakwalifikowało się 44 uczestników reprezentujących 22 Izby Rzemieślnicze z całego kraju. Uczniowie  mieli do rozwiązania w ciągu 60 minut test składający się z dwóch części; każda po 40 pytań. Jedna dotyczyła treści z zakresu prawa pracy, druga znajomości zasad bhp. Rywalizacja była bardzo zacięta, o czym świadczyły jednopunktowe różnice w osiągniętych wynikach. Tym razem się nie udało, ale spróbujemy znów za rok!

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony