YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 82526
Wszystkie wizyty: 404650
Odsłon dzisiaj: 1464
Liczba odsłon: 2055753

ZGADNIJ KTO TO? Nauczyciele na zdjęciach z dzieciństwa ;)

Z okazji Dnia Dziecka Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs dla uczniów naszej szkoły. Zadaniem uczestników było rozpoznanie nauczycieli na ich zdjęciach z dzieciństwa. W zmaganiach wzięli udział przedstawiciele każdej z klas. Rozpoznanie nauczycieli na zdjęciach sprzed lat okazało się trudnym wyzwaniem , ale najważniejsze  to satysfakcja i dobra zabawa  ;)

Najlepszy wynik w zgadywaniu kto jest kim uzyskała klasa I TE. Na zwycięzców czekał słodki upominek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i świetną zabawę.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony