YouTube-Movies
Statystyka odwiedzin
W tym roku: 66703
Wszystkie wizyty: 388827
Odsłon dzisiaj: 585
Liczba odsłon: 1975958

III SZKOLNY KONKURS WIEDZY LOGISTYCZNEJ

We wtorek w naszej szkole odbył się już po raz trzeci Szkolny Konkurs Wiedzy Logistycznej. Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas pierwszych. Konkurs wzbudził zainteresowanie,  jak również dodał motywacji do poszerzania zainteresowań logistycznych. Pytania konkursowe nawiązywały do egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, ale także skupiały się na tematyce rzadziej omawianej.

Uczniowie oprócz formy testowej wykazali się, także zrozumieniem i umiejętnościami komunikowania zagadnień logistycznych. Trudno było wyłonić zwycięzców, ponieważ w pierwszej części rywalizacji lepszą okazała się klasa 1TLp, natomiast w drugiej części klasa 1TLw.

 

EnglishGermanHungarianPolishPortugueseRussian
Laureat Godła
Partnerzy Szkoły
Na górę strony